Outsourcing Magazine
Czytaj najnowsze wydanie


„Outsourcing Magazine”

Home

Niewielu menedżerów wyobraża sobie obecnie funkcjonowanie nowoczesnych organizacji bez wsparcia zewnętrznych firm, które sprawiają, że działalność przedsiębiorstw we wszystkich obszarach staje się bardziej wydajna, bezpieczna oraz tańsza. Sektor outsourcingu w Polsce kwitnie, z roku na roku zatrudniając coraz więcej wykwalifikowanych pracowników, a polskie firmy stale zwiększają współpracę z dostawcami usług tego typu.

Te budujące trendy sprawiają, że rośnie zapotrzebowanie na aktualną i skategoryzowaną wiedzę na temat rynku outsourcingu. Wydawnictwo Forum Media Polska pragnie oddać w Państwa ręce „Outsourcing Magazine”, zawierający eksperckie rekomendacje i przegląd najważniejszych podmiotów działających na polskim rynku w aż 13 dziedzinach outsourcingu.

To praktyczny przewodnik, który pozwala czytelnikom porządkować wiedzę o najlepszych rozwiązaniach, sprawdzonych wzorcach współpracy i architekturze wdrażania outsourcingu w organizacji.

Sporo uwagi poświęcamy także kwestiom zarządzania usługami oraz projektowania partnerstwa pomiędzy outsourcerem a jego klientami.

W każdym wydaniu znajdują się materiały poświęcone doskonaleniu procesów biznesowych.

Nasi autorzy skupiają się też na Project Managemencie oraz Interim Managemencie, dzięki którym wdrażanie outsourcingu i nowych rozwiązań w organizacji jest możliwe.

Wszystko po to, by czytelnicy – kadra zarządcza polskich organizacji – miała dostęp do aktualnej wiedzy o narzędziach i rozwiązaniach umożliwiających zarządzanie w szybko zmieniających się warunkach biznesowych.