7 grudnia 2017 r.     Warszawa

Kongres Profesjonalistów HR

Synergia HR i Biznesu

Jak wdrożyć strategię sukcesu i przygotować organizację na nowe wyzwania

100%

merytoryki

Każda prelekcja to rzetelna dawka najnowszej wiedzy HR oraz inspirujące rozwiązania pokazujące, jak Działy HR z różnych organizacji radzą sobie z nowymi wyzwaniami.

9

ekspertów – praktyków

Stawiamy na ludzi z doświadczeniem biznesowym, a nie celebrytów! Wyselekcjonowane grono prelegentów, za którymi stoją konkretne sukcesy biznesowe, podzieli się swoim doświadczeniem i wskaże najskuteczniejsze rozwiązania HR.

150

godzin konsultowania programu

Przeprowadziliśmy wiele rozmów, spotkań i ankiet z profesjonalistami HR, aby zbudować program, który w pełni odpowiada na współczesne wyzwania HR i daje konkretne narzędzia możliwe do wdrożenia w organizacji.

3 cechy, które wyróżniają Kongres Profesjonalistów HR

NOWATORSKI PROGRAM

Pokażemy jak HR może efektywnie współpracować z Biznesem, aby osiągnąć efekt synergii i zrealizować cele organizacji. Przedstawimy dwa punkty widzenia – HR oraz przedstawiciela Biznesu. Wskażemy czego konkretne działy w firmie oczekują od HR jak usprawnić współpracę.

PRAKTYCZNE CASE STUDIES

Mówimy o konkretnych wyzwaniach HR na przykładzie realnych studiów przypadku. Pokażemy różne aspekty wdrażanych projektów skupiając się na konkretach, takich jak koszty, wykorzystane narzędzia i osiągnięte rezultaty.

BIZNESOWY CHARAKTER

Wszystkie zagadnienia Kongresu są w 100% sfokusowane na wspieranie Biznesu przez Profesjonalistów HR. Będziemy mówić jedynie o twardych faktach, konkretnych rozwiązaniach i nowych trendach, które za chwilę staną się codziennością Działów HR.

Do Kongresu pozostało:

Program

Pobierz program:
Część I: STRATEGIA

Jak przekuć działania podejmowane przez HR na konkretne wyniki biznesowe?

1

HR i Sprzedaż – dwie perspektywy, jeden cel. Dlaczego, tak często jest to trudna współpraca?

Andrzej Borczyk

 • Jak rozmawiać z Managerem Sprzedaży o oczekiwaniach wobec Działu HR: czego oczekuje Dział Sprzedaży, a co realnie może dostarczyć HR, jak wyglądają obie perspektywy, skąd się biorą rozbieżności i jak, w porozumieniu, ustalić cele dla HR?
 • Jaka jest rola HR – dostarczanie nowych CV czy współodpowiedzialność za wynik sprzedaży – jakich zmian potrzebuje Dział HR, aby lepiej dostosować się do potrzeb Działu Sprzedaży (rola HR Business Partnera, jak włączyć HR w struktury sprzedaży)?
 • Jak współpraca na linii HR – Sprzedaż jest zorganizowana w Grupie Żywiec – dobre praktyki?
2

HR kontra Biznes – jak przestać wspierać i zacząć kreować rzeczywistość biznesową?

Katarzyna Niezgoda

 • Jak rozmawiać z Zarządem o konieczności włączenia HR do decydowania o strategii firmy – argumenty, które wykorzystała Katarzyna Niezgoda kiedy wprowadzała HR do Zarządu.
 • Jak w praktyce wygląda udział Działu HR w procesie podejmowania decyzji biznesowych na wszystkich jego szczeblach – proces wdrażania HR do Biznesu krok po kroku.
 • Jak przeprowadzić transformację Działu HR, aby stał się realnym partnerem dla Biznesu – jak HR może budować wartość dodaną, zaufanie i wiarygodność w oczach Zarządu?
3

„Miękkie” działania w „twardych” liczbach – jak mierzyć wartość wnoszoną przez HR

Karina Popieluch

 • Jak definiować cele dla HR w kontekście celów strategicznych organizacji?
 • ROI, HCVA, KPI – jak dobrać wskaźniki do weryfikacji realizacji przyjętych targetów?
 • „You cannot manage what you cannot measure” – jak analizować i interpretować rezultaty przyjętych mierników i przełożyć je na usprawnienie działania HR
Część II: WYZWANIA

Praca to produkt a pracownik to twój klient – jak pozyskać najlepszych kandydatów i ograniczyć odejścia pracowników?

1

Synergia Marketingu i HR – razem możemy więcej. Jak HR powinien współpracować z Działem Marketingu, aby efektywniej osiągać cele polityki personalnej?

Aleksandra Pszczoła

 • HR Marketing Manager, HR Social Media Manager – kiedy wprowadzić do organizacji stanowiska łączące funkcje HR z marketingiem?
 • Kampania EB, zakładka kariera na Facebooku, nietypowe rekrutacje – jak łączyć działania marketingowe z tradycyjnymi zadaniami Działów HR?
 • Jak określić zasady współpracy, rozdzielać zadania i rozliczać efekty, aby osiągnąć jak największe korzyści ze współpracy na linii HR – marketing?
 • Jak budować silną markę pracodawcy łącząc kompetencje z obszaru HR i marketingu – analiza przypadku na przykładzie branży IT.
2

Twoi pracownicy już są w sieci, musisz ich tylko złowić – jak wykorzystać social media do rekrutacji i jak zadbać o dobrą opinię o pracodawcy w Internecie?

Maja Gojtowska

 • Facebook, Instagram, Snapchat, Linkedin – jak zabrać się do tworzenia akcji rekrutacyjnej, aby zmaksymalizować konwersję i przyciągnąć kandydatów dopasowanych do Twoich oczekiwań?
 • Jak mierzyć skuteczność kampanii rekrutacyjnych w social media i kalkulować koszty dodarcia do kandydata?
 • Przegląd najciekawszych polskich i zagranicznych akcji rekrutacyjnych i employer brandingowych w social media.
 • Opinie o pracodawcy w Internecie – jak reagować na hejt w sieci, który zniechęca potencjalnych kandydatów?
3

Human Experience – jak spowodować by pracownik i klient polecał naszą markę znajomym

Krzysztof Grzyb

 • Jak tworzyć kulturę organizacji opartą o wartości firmowe?
 • Jak przełożyć feedback od pracowników na działania, które poprawią funkcjonowanie organizacji?
 • Jak employee experience przekłada się na customer experience?
 • Jak dobrać narzędzia employee experience do potrzeb pracowników i możliwości organizacji – jakie koszty wiążą się z employee experience journey?
 • Human Experience Leader vs Human Recources Manager – wyzwania stojące przed nowoczesnym szefem działu HR.
Część III: WIZJA

Zespoły jutra – jak zaszczepić w pracownikach wizję sukcesu?

1

Przyszłość ma kolor turkusu – jak wprowadzić elementy zarządzania zespołem inspirowane turkusowymi organizacjami?

prof. Andrzej Blikle

 • Jak wprowadzić do organizacji elementy turkusowego zarządzania – od czego zacząć budowanie turkusowych zespołów, jak przygotować się na kryzysy i jak reagować na opór przed zmianą?
 • Jak przekonać Zarząd do „turkusowego eksperymentu” – konkretne korzyści jakie osiąga organizacja.
 • Jaka jest rola HR w transformacji zespołu w kierunku turkusowego zarządzania?
2

Kompetencje jutra – jakich pracowników i liderów potrzebuję nowoczesne organizacje? Doświadczenia z wiodących firm digitalowych

Dominika Klichowicz

 • Jaka jest rola HR w przewidywaniu kompetencji, które będą potrzebne jutro do osiągania wyników biznesowych?
 • Jaką transformację czekają Działy HR, aby sprostać wyzwaniom przyszłości?
 • Jak być liderem dla Millenialsów i pokolenia Y: jak HR powinien pracować z managerami, aby pomóc im skutecznie zarządzać nową generacją pracowników?
 • Jak przekonać Zarząd do inwestowania w programy rozwoju liderów?
3

Rola Działów HR w erze cyfrowej rewolucji – jak nowe technologie zmieniają organizację i pracowników?

Nikolay Kirov

 • Jakie wyzwania czekają organizację w związku z rozwojem technologii i jak te wyzwania przekładają się na konkretne zadania HR?
 • Nowy wymiar motywacji – wolność, elastyczność, relacje kontra procedury, KPI, targety – jak, w warunkach działania organizacji, spełnić oczekiwania pracowników wychowanych w erze cyfrowej?
 • Budowanie relacji w organizacji – dlaczego w dobie boomu technologicznego tak ważne jest wzmacnianie relacji i komunikacji?

Prelegenci

Andrzej Blikle

Wykładowca i praktyk biznesu. Od 1996 zajmuje się zarządzaniem kompleksową jakością przedsiębiorstw (TQM), z czego prowadzi cykliczne konwersatorium w Warszawie. Autor książki „Doktryna Jakości”. Honorowy członek i współtwórca Polskiego Towarzystwa Informatycznego, członek Europejskiej Akademii Nauk i Rady Języka Polskiego, gdzie przewodniczy Zespołowi Terminologii Informatycznej. W latach 1997-1998 był prezesem warszawskiego Klubu Rotary, od którego w 2008 otrzymał Medal Paula Harrisa. W roku 2006 został przewodniczącym rady fundacji Centrum im. Adama Smitha.

Andrzej Borczyk

Dyrektor Personalny i Członek Zarządu w Grupie Żywiec.
Od ponad 20 lat pracuje w kluczowych globalnych organizacjach na rynku Polskim i CEE. Firmy te są doskonałym przykładem jak osiągać ponadprzeciętne rezultaty nie tylko dzięki znanym markom, ale dzięki systematycznemu budowaniu zaangażowanych zespołów osiągających długofalowe sukcesy. Pod koniec 2010 roku dołączył do Microsoft na stanowisko Dyrektora HR realizując strategię rozwoju kapitału ludzkiego oraz koordynował szkolenia rozwoju kluczowych kompetencji na poziomie CEE. W tym czasie Microsoft uzyskiwał każdego roku tytuł Great Place to Work oraz dwukrotnie wygrywał w swoich kategoriach. Do Grupy Żywiec Andrzej dołączył w kwietniu 2016 roku na stanowisko Dyrektora Personalnego w randze Członka Zarządu.

Katarzyna Niezgoda

Jest uznaną ekspertką ds. zarządzania zmianą. Ma bogate doświadczenie w nadzorowaniu procesów fuzji i przejęć. Pod jej kierownictwem przebiegało przejęcie polskich spółek przez Nestlé, w tym m.in. Winiar i Goplany. Uczestniczyła w fuzji BPH z PBK, od strony kadrowej przygotowywała również fuzję BPH i Pekao. Na swoim koncie ma wiele zawodowych wyróżnień. W 2003 roku została wybrana Dyrektorem Personalnym Roku.

Karina Popieluch

Konsultant, Wykładowca Akademicki, Trener Biznesu, Coach, Asesor. Założycielka KaiZen HR, Członek Executive Education Advisory Board wspierającej działania Center of Excellence oraz Partner Merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Pomysłodawca i kierownik studiów podyplomowych HR Business Partner. Wspiera transformacje funkcji HR i realizuje projekty doradcze oraz rozwojowe, budujące przewagę organizacji w oparciu o efektywne Zarządzanie Zmianą, Przywództwo i Kapitał Ludzki.

Krzysztof Grzyb

Dyrektor Customer Experience, Billennium sp. z o.o.
Pasjonat wszelkich zagadnień związanych z Human Experience Management, w tym kultury organizacyjnej, wartości firmowych oraz badań pracowników/klientów. Obecnie związany z firmą Billennium, która pomaga klientom tworzyć innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury. Na stanowisku Dyrektora Customer Experience wspiera cele wzrostowe firmy, będące efektem dbania o jak najlepsze doświadczenia z marką pracowników i klientów. Wcześniej przez osiem lat związany z marką Pracuj.pl odpowiadając za budowanie kultury klientocentrycznej.

Maja Gojtowska

Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Specjalizuje się w employer brandingu i komunikacji w obszarze rekrutacji i HR. O skutecznym budowaniu wizerunku pisze na stronie www.gojtowska.com.

Dominika Klichowicz

Lider, mentor, praktyk HR. Od 12 - stu lat związana z branżą technologiczną. Doświadczenie zbierała pracując jako manager HR dla firm takich jak Microsoft, Amazon czy Microstrategy zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Absolwentka wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego, studiów podyplomowych z ZZL dla Menedźerów HR w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Zarządzania w Holmes Institute w Melbourne.
W chwili obecnej pełni funkcję HR Business Partnera w Allegro zarządzając zespołem HR, który wspiera obszar Technologii w zakresie rekrutacji, rozwoju, kształtowania kultury i budowania zaangażowania w organizacji. Od niedawna jest wykładowcą na SWPS w Warszawie.

Nikolay Kirov

Dyrektor strategii i rozwoju Koźmiński Executive Business School, Akademii Leona Koźmińskiego. Partner w Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. Od ponad 20 lat wykładowca, doradca i mówca inspiracyjny w zakresie przywództwa, negocjacji i budowania relacji w biznesie. Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów, również pod indywidulane potrzeby organizacji. Twórca "Akademii negocjacji, budowania relacji i kreowania wartości w biznesie" oraz "Akademii świadomego przywództwa i budowania relacji". Autor kilkuset artykułów w czasopismach naukowych oraz prasy menedżerskiej.

Aleksandra Pszczoła

Założycielka i CEO firmy Bee Talents. Zawodowe szlify zdobywała w Netguru, gdzie w ciągu roku, za pomocą działań HR marketingowych, powiększyła zespół programistyczny z 50 do 100 osób.
Obecnie, wraz z zespołem Bee Talents, swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z Klientami z całego świata, wspierając ich w budowaniu zespołów, tworzeniu marki pracodawcy i usprawnianiu procesów wewnętrznych. O sukcesie jej młodej firmy świadczy to, że w ciągu pierwszego roku powiększyła zespół z 2 do 10 osób i podwoiła przychody. Jako pierwsza zastosowała narzędzie V2MOM na potrzeby budowania strategii marki pracodawcy. Cały czas rozwija tę metodę w oparciu o nowe doświadczenia.

Organizator

Kongres organizowany jest przez redakcję magazynu „HR Business Partner” wydawanego przez koncern medialny Forum Media Group działający na terenie 24 krajów. Tytuł trafia do profesjonalistów HR i podejmuje takie tematy jak współpraca HR z biznesem, rekrutacja na rynku pracownika, wykorzystanie nowych technologii w HR, Employer Branding, optymalizacja procesów HR.

Pakiet uczestnika

Prestiżowy certyfikat – każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu sygnowany przez Redakcję magazynu „HR Business Partner”.

Prezentacje wykładowców – każdy uczestnik otrzyma pakiet prezentacji multimedialnych z wytycznymi na temat zagadnień poruszanych podczas kongresu (zostaną wysłane uczestnikom po wydarzeniu).

Lunch oraz przerwy kawowe – wszystkim uczestnikom gwarantujemy lunch oraz przerwy kawowe, które są doskonałą okazję do networkingu.

Zgłoś się na najlepszych warunkach
już teraz! 

Cena standardowa: 899 zł netto
Cena promocyjna: 849 zł netto

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy wpisać kod rabatowy „HR50” i kliknąć SPRAWDŹ, Następnie podaj liczbę uczestników i PRZEJDŹ DALEJ

Pozostało

/ 50

miejsc promocyjnych

Weź udział

Lokalizacja:

Hotel Airport Okęcie
17 Stycznia 24,
02-146 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania:

Aby zapisać się na kongres, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.kongresprofesjonalistowhr.pl w zakładce „Weź udział”. W przypadku problemów prosimy wysłać wiadomość e-mail pod adres BOK@forum-media.pl z informacją o chęci wzięcia udziału w kongresie.
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego automatycznie generuje się potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, jeśli takie potwierdzenie nie pojawi się, to prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta (BOK@forum-media.pl) i zgłoszenie problemu.
Przed kongresem wysyłana jest do uczestników faktura proforma, którą można opłacić, ale nie jest to wymagane do udziału w kongresie. Kolejna faktura wysyłana jest po kongresie. Uczestnicy, którzy nie opłacili proformy, są zobowiązani do opłacenia faktury wysłanej po kongresie.
Za udział w kongresie można zapłacić na podstawie faktury proformy przed rozpoczęciem kongresu lub faktury VAT wysyłanej do uczestników po kongresie. Opłacenie proformy nie jest warunkiem koniecznym do udziału w kongresie.
Wszelkie zmiany dotyczące danych podanych do faktury należy wysłać drogą mailową pod adres BOK@forum-media.pl. Zmiany zostaną wprowadzone w ciągu 48 h.
Uczestnik ma prawo zrezygnować z kongresu w terminie do 30 dni przed datą kongresu. Osoba, która zapisała się na kongres i nie zrezygnowała z udziału w terminie do 30 dni przed datą kongresu, zostanie obciążona kosztami uczestnictwa, nawet jeśli nie wzięła udziału w wydarzeniu niezależnie od przyczyn, dla których nie dotarła na kongres. Uczestnik, który nie wziął udziału w kongresie, otrzyma drukowane materiały konferencyjne oraz prezentacje multimedialne, na których udostępnienie zgodzi się prelegent.
Aby zmienić dane uczestnika konferencji należy wysłać wiadomość mailową pod adres BOK@forum-media.pl. W wiadomości proszę podać dane, jakie mają zostać zmienione, oraz numer klienta lub nazwę podmiotu zgłaszającego.
Dokładna informacja o tym, jak dojechać na miejsce kongresu, zostanie wysłana dwa tygodnie przed terminem kongresu pod adres e-mail podany w zgłoszeniu.
Kongres rozpocznie się o godzinie 09.00, prosimy o przybycie 15 min wcześniej i zarejestrowanie się w recepcji. Kongres planowo zakończy się o godzinie 17.30, jednak informujemy, że wydarzenie może się przedłużyć, w szczególności w sytuacji wzmożonej dyskusji uczestników kongresu.
Każdy uczestnik otrzyma prezentacje prelegentów (chyba, że prelegent zastrzegł sobie zakaz udostępniania prezentacji). Prezentacje zostaną wysyłane drogą mailową w terminie dwóch tygodni po zakończeniu kongresu. Zapewniamy również długopis i notatnik. Po zakończeniu kongresu każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Patroni medialni

tygrysy_biznesu crafts praca_logo sedlak_logo


    Promocja    

Promocja

50zł rabatu tylko z kodem HR50

Sprawdź

Napisz do nas wiadomość