Konkurs

Wygraj program multimedialny
Śmiało do szkoły!

Początki szkolnej edukacji to kolosalna zmiana dla dziecka - nie bez powodu o gotowości szkolnej mówimy zarówno w wymiarze fizycznym, intelektualnym, społecznym ale i emocjonalnym.

Jak ułatwić dziecku start w szkole i jaka jest w tym rola rodziców?

Opisz w kilku zdaniach najczęściej występujące trudności u dzieci zaczynających naukę i co byś poradził(a) rodzicom 5-6 latków szykujących się do pójścia do szkoły.

Zgłoszenia

Administratorem danych osobowych w Konkursie jest Forum Media Polska sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Dane będą przetwarzane przez administratora w celu realizacji konkursu oraz w celach marketingowych.
Jeżeli wyrazisz zgodę na komunikację handlową ze strony Partnera Konkursu, udostępnimy mu Twoje dane osobowe podane w niniejszym formularzu. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy dane w związku z Konkursem znajdziesz w Załączniku nr 1 do Regulaminu Konkurs.

*pola obowiązkowe

Nagroda

Do wygrania w konkursie jest
program multimedialny eduSensus Śmiało do szkoły!
Sponsorem nagrody jest Nowa Era.

Profilaktyka trudności szkolnych

Śmiało do szkoły! to program multimedialny wspierający nauczycieli w zapobieganiu trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia u dzieci 5- i 6-letnich przygotowujących się do podjęcia nauki w szkole, a także do wykorzystania na zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych w 1 klasie szkoły podstawowej.

Co daje nauczycielowi praca z programem Śmiało do szkoły!:

  • zapobiega trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia poprzez wprowadzenie systematycznych ćwiczeń percepcji słuchowej,
  • bogaty materiał diagnostyczny pozwala prawidłowo zaplanować pracę z dzieckiem,
  • wspomaga rozwój funkcji percepcyjno-motorycznych i kompetencji matematycznych,
  • pozwala na różnicowanie stopnia trudności w zależności od indywidualnych możliwości ucznia,
  • wspiera realizację podstawy programowej,
  • pozwala wypełnić obowiązki pomocy psychologiczno-pedagogicznej.