PIĄTEK 19.10.2018 r.
Stomatologia FAMILY
Stomatologia EDU
SOBOTA 20.10.2018 r.
Stomatologia TEAM
Stomatologia MULTI
UWAGA! Warsztaty:
Żeby zapisać się na warsztat, prosimy o kontakt:
602 262 054
lub mailowo:
Andrzej.Szymczak@forum-media.pl
Współpracownik Działu Kształcenia Podyplomowego WUM. Autor i współautor ponad 90 publikacji. Prowadzi wykłady z zakresu stomatologii estetycznej, odtwórczej i minimalnie inwazyjnej oraz pośrednich metod wykonywania wypełnień. Członek Katedry Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Absolwentka Oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W 2001 r. stypendystka Rządu Francji w dziedzinie periodontologii na Fakultecie Stomatologii Uniwersytetu w Nantes. Rozprawa doktorska, egzamin specjalizacyjny z zakresu paradontologii zdany z wyróżnieniem. Od 2001 r. prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę.
Absolwent Oddziału Stomatologii Warszawskiej Akademii Medycznej. Od roku 1995 pracuje w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 2001 uzyskał specjalizację ze stomatologii ogólnej. Jest autorem ponad kilkudziesięciu publikacji z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki stomatologicznej oraz implantologii, które ukazały się drukiem w fachowych periodykach krajowych i zagranicznych. Autor ponad wielu prezentacji naukowych i wykładów dotyczących stosowania materiałów ceramicznych, wszczepów śródkostnych oraz konwencjonalnych metod klinicznych w protetyce stomatologicznej, wygłaszanych na krajowych i międzynarodowych kongresach stomatologicznych. W latach 1998 - 1999 w ramach programu Tempus, uczestniczył w kursach implantologicznych w Szwecji i Belgii, dotyczących zastosowania śródkostnych wszczepów stomatologicznych w leczeniu protetycznym. W roku 2005 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2006 roku otrzymał nagrodę naukową trzeciego stopnia Rektora Akademii Medycznej w Warszawie. Również w 2006 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie Protetyki Stomatologicznej.Obecnie pełni funkcję adiunkta w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Prowadzi liczne szkolenia z zakresu protetyki stomatologicznej i implantologii.
Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w 1992 roku i tam pracowała do 2001 roku jako nauczyciel akademicki w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej. W 1999 roku obroniła pracę doktorską, a w 2001 roku uzyskała stopień specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Od 2001 do 2014 roku pracowała w Zakładzie stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na stanowisku adiunkta. Obecnie nauczyciel akademicki-adiunkt w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi ćwiczenia i wykłady dla studentów, kursy dla lekarzy w ramach kształcenia podyplomowego, liczne wykłady na zaproszenie w Polsce i zagranicą. Autorka wielu publikacji głównie w polskich czasopismach branżowych a także kilku zagranicznych. Lubi prace z młodzieżą, od 2014 roku jest opiekunem Studenckiego Koła Naukowego. Od 1993 roku prowadzi prywatna praktykę stomatologiczną, specjalizuje się w zakresie leczenia endodontycznego pod mikroskopem a także stomatologii estetycznej.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, prelegent na licznych szkoleniach dla lekarzy i dietetyków, propagujący holistyczne podejście do pacjenta. Autor publikacji w czasopismach specjalistycznych, wielki pasjonat układu immunologicznego błon śluzowych, specjalizujący się w tematyce mikrobioty jelitowej i doborze celowanych terapii mikrobiologicznych. W jego autorskich warsztatach wzięło udział już ponad 6 tysięcy osób!
Konsultant krajowy ds. stomatologii dziecięcej. Absolwentka Oddziału Stomatologicznego I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista w dziedzinie stomatologii dziecięcej. Pełni funkcję kierownika Zakładu Stomatologii Dziecięcej WUM. Jest prodziekanem ds. dydaktyczno-wychowawczych Wydziału Lekarsko-Dentystycznego WUM, redaktorem naczelnym czasopisma „Nowa Stomatologia”, redaktorem działu Stomatologia Dziecięca w „Journal of Stomatology”, sekretarzem oddziału mazowieckiego PTS, współzałożycielem i wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz koordynatorem Polskiego Oddziału ACFF. Prowadzi wykłady w ramach kształcenia przeddyplomowego studentów kierunku lekarsko-dentystycznego i higieny stomatologicznej oraz szkoleń podyplomowych dla lekarzy dentystów, lekarzy medycyny i pielęgniarek. Jest autorką wielu prac naukowych i czterech monografii z dziedziny stomatologii dziecięcej, m.in. Zapobieganie i leczenie choroby próchnicowej u dzieci oraz Farmakoterapia zakażeń stomatologicznych u dzieci.
Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia dzienne ukończył w 2006 roku. W trakcie studiów kilkakrotnie prezentował prace naukowe z zakresu stomatologii na studenckich kongresach. Ukończył studia doktoranckie w Zakładzie Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2013 obronił z wyróżnieniem pracę doktorską. Prowadzi liczne wykłady i kursy praktyczne dla lekarzy dentystów z zakresu endodoncji zarówno w kraju jak i za granicą.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i European Society of Endodontology. Prowadzi endodontycznego bloga www.perfendo.com , gdzie dzieli się ciekawymi przypadkami klinicznymi.
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na UM w Łodzi. Po studiach, które zakończyła z wyróżnieniem, uzyskała tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją. Doświadczenie zdobywa jako asystentka w Zakładzie Endodoncji UM w Łodzi i prowadząc Centrum Stomatologii Ars-Dental. Swoje umiejętności doskonali także dzięki uczestnictwu w kursach i konferencjach. W maju 2011 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską pt. "Powtórne leczenie endodontyczne. Badania in vitro". Autorka licznych publikacji naukowych. Mama Ali i Franka.
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie studiów była członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Uzyskała specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi. Od 2011r. pracuje w zawodzie, autorka publikacji i wykładów z zakresu augmentacji kości wyrostka.
ekspert w zakresie zarządzania jednostkami medycznymi. Doktoryzowała się w 2004 roku z coachingu jako metody zarządzania zasobami ludzkimi w polskich szpitalach na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Ukończyła Institut de Gestion de Rennes IGR-IAE (Universitè de Rennes). Jest wykładowcą i doradcą biznesowym. Realizuje badania naukowe z zarządzania i marketingu. Autorka ponad stu publikacji z dziedziny zarządzania i relacji z klientem-pacjentem.
absolwent Politechniki Poznańskiej, lider projektów opartych m.in. o zarządzanie zespołami ludzi, wieloletni kierownik, wykładowca WSB w Poznaniu, właściciel firmy mLift.pl realizującej działania wizerunkowe: unikalne witryny www, kreowanie i lifting znaków i logo. Doradca biznesowy w zakresie organizacji przedsiębiorstw, marketingu i technologii informacyjnych. Prowadzi audyty i certyfikacje, coachingi i wykłady. Wdraża projekty usprawnienia organizacji pracy (systemowo i tradycyjnie) w klinikach i gabinetach medycznych oraz zmienia wizerunek w kierunku pro-klient (pacjent). Opiera wyniki swojej pracy na marketingowych i ekonomicznych wskaźnikach sukcesu.
Absolwent Stomatologii na Akademii Medycznej w Łodzi w 1983 r. ze specjalizacją I st. stomatologii ogólnej, obronił pracę doktorską na Akademii Medycznej w Lublinie w 2002 r. uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Ukończył studia w Las Vegas Institute w USA w zakresie zaawansowanych rekonstrukcji protetycznych i okluzji w 2008 r. Wieloletni wykładowca uniwersytecki, autor wielu prekursorskich badań i szkoleń, współpracownik firmy Coltene Whaledent, inicjator i realizator badań naukowych, klinicznych, filmów szkoleniowych i warsztatów praktycznych. Współorganizator i wykładowca w ramach programu edukacji lekarzy i studentów Akademia Okluzji. Twórca autorskich szkoleń, projektów i kursów, wielokrotnie doceniany i wyróżniany. Od 1994 r. prowadzi Prywatną Klinikę Stomatologiczną "Duo-Dent" specjalizującą się w całościowym leczeniu stomatologicznym, protetycznym i implantologicznym.
Jeśli chcesz dojechać z Warszawy busem, to polecamy:
A jeśli są z nami zapaleni rowerzyści, to zalecamy taką malowniczą trasę:
Tylko dla 20 pierwszych osób, które zamówią bilet uczestnictwa w konferencji z kodem rabatowym "lastminute" zniżka 200 zł!
Kto pierwszy ten lepszy!
19 – 20 października 2018 r. w hotelu Windsor odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Stomatologów Praktyków – DaysForDentists. Nasz kongres stomatologiczny daje możliwość poruszenia wielu istotnych dla stomatologii zagadnień, takich jak endo stomatologia w kontekście schematów leczenia, zabiegi protetyczne w praktyce oraz stomatologia cyfrowa vs analogowa.
Konferencje stomatologiczne dają uczestnikom możliwość przyswojenia najbardziej aktualnej wiedzy z interesującej ich dziedziny. Pozwalają także na inspirującą wymianę doświadczeń z innymi specjalistami. Konferencje stomatologiczne pozwalają więc zachować równowagę między teorią a praktyką.
Nasz kongres stomatologiczny tworzą tylko najlepsi eksperci, m.in. dr n. med. Marcin Aluchna, prof. Dorota Olczak-Kowalczyk, dr n. med. Katarzyna Brus-Sawczuk. Prowadzone przez nich bloki tematyczne oferują kompleksową wiedzę, korzystając z licznych przykładów z praktyki prelegentów. Warsztatowy charakter konferencji pozwala na trening nabytych umiejętności. Warto wspomnieć, że uczestnicy mają możliwość oceniania prowadzących, co pozwala nieustannie podnosić poziom wystąpień. Wyjątkowe otoczenie hotelu, w tym bliskość Jeziora Zegrzyńskiego sprawia, że nauka podczas DaysForDentists staje się czystą przyjemnością.
Konferencja dentystów DaysForDentists składać się będzie z sześciu bloków tematycznych: family, edu, ring, team, multi oraz joy, w czasie których nasi eksperci poruszą szereg kwestii kluczowych z punktu widzenia praktycznej stomatologii. Profilaktyka periodontologiczna omówiona zostanie w panelu pierwszym. Zabiegi protetyczne oraz endo stomatologia w kontekście schematów leczenia będą tematem drugiej części konferencji dentystów. W panelu trzecim przeanalizowana zostanie stomatologia cyfrowa w konfrontacji z analogową. Panel czwarty poświęcony będzie współpracy ortodonty ze stomatologiem. Część piątą dedykujemy rozwiązywaniu problemów klinicznych w gabinecie. W części szóstej przygotowaliśmy dla naszych uczestników miłą niespodziankę. Już teraz zapisz się na Ogólnopolską Konferencję Stomatologów Praktyków – DaysForDentists!
Jeśli masz jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktuj się:
Andrzej Szymczak
tel. 602 262 054
mail: andrzej.szymczak@forum-media.pl
Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu:
Sandra Żebrowska
tel. 603 155 378
mail: sandra.zebrowska@forum-media.pl